Bakaf Turizm Tanıtım ve İşbirliği Fuarı

Farkında değilseniz hiçbir şeyiniz yoktur!

21. Yüzyılın her alanda baş döndüren gelişmeleri karşısında ayakta kalabilmenin, çağı yakalayabilmenin ve muasır medeniyetin üst basamaklarına çıkabilmenin tek yolu iş ve güç birliğidir.  BAKAF TRAVEL ,  bu amaç ve doğrultuda düşünülmüş ve Batı Karadeniz başta olmak üzere Türkiye renklerinin ve değerlerinin tanıtımını içeren bir turizm ve iş birliği fuarıdır.

TABELA

İçinden çıkıp geldiğimiz toprakların tümü, ağaçların tek tek hepsi, suların delişmenliği, denizin haykırışı, kumsalın yalnızlığı, vahşi yaşamın masumiyeti, elleri nasırlı kadınlarımızın sessizliği, dağdaki çobanın iç çekişleri, görünmez müzelere kilitlenmiş görülesi kültürümüz.

Sabırla bu coğrafyanın el becerilerini yaşatmak için çırpınan zanaat insanlarımız, nefeslerimiz, dilimiz, çorbamız. gurbet diye savruluşlarımız.  Daha neler sayılabilir neler ! 

BAKAF TRAVEL , inanıyoruz ve biliyoruz ki saydıklarımız ve sayamadıklarımızdan hiçbirini dışarıda bırakmayacak kadar inatçı ve enerji deposu bir etkinliktir.

Ülkemizin turizm ve yatırım fırsatlarını açığa çıkarmak amacıyla TOBB, denetiminde gerçekleştirilecek olan BAKAF TRAVEL , şimdi bölge illerinin birbirinden başlayarak, Tatil ve yatırım planı yapmak isteyenler için Doğa , Turizm, Tarih, Kültür, Gastronomi ve Tarımsal değerlerimizi bu fuarda gün yüzüne çıkarmayı hedefliyoruz.